İletişim : +90 (212) 219 7555

Bayi ve Acente Ağı İletişim Portalları

15 yılı aşkın süredir yazılım geliştirme ve BT ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalarını sürdüren Simternet, dev kurumların bayileriyle olan ilişkilerindeki verimliliği artırmak için özel çözümler geliştiriyor. Sunduğu "Bayi Portal Hizmeti" ile iç iletişimi artıran Simternet, zamandan tasarruf edilmesini ve verimin maksimum seviyeye çıkarılmasını sağlıyor. Yaratılan projelerin içerisinde doküman yönetimi, eğitimler, kampanyalar, takvim, ayın bayisi, sipariş talepleri ve anket gibi pek çok pratik uygulama yer almaktadır.

Bayi – Acente ağı olan firmalar, Simternet tarafından kurulan bayi iletişim portalı sayesinde tüm bayileriyle gerçek zamanlı olarak iletişime geçiyor.


Peki bayiler – acenteler bu sistemle neler elde ediyor?

Türkiye'nin dört bir yanındaki bayiler, anlık olarak tüm ihtiyaçlarını merkeze bildirebiliyor. Bu ihtiyaçlarla ilgili taleplerin karşılanma durumu yine anlık olarak siteden takip edebiliyor. Bununla birlikte bayiler müşterilerine yönelik kampanya bilgilerine ulaşabiliyor.


Bayiler arasında anlık mesajlaşma fırsatı geliyor.

Günümüzün dev kurumlarının yaygın yapıları, işleyişin zorlaşmasına sebep oluyor. Zira artık e-posta yazışmaları kurumların ihtiyaç duyduğu sürate yetişemiyor.

Simternet tarafından hazırlanan "Bayi Portal Hizmeti" bayilerin, hem bayilerle hem de merkezle anlık olarak mesajlaşmasına olanak tanıyor. Hazırlanan sistem Microsoft'un SharePoint altyapısı ile hazırlandığı için bayiler kullanım sorunu yaşamıyor ve böylece sistemde aksamalar en düşük seviyeye indiriliyor. Bayi portal çözümü sayesinde e-posta ve telefon trafiği ortadan kalkarak, şirket verimliliği ilk gün itibariyle artmaya başlıyor. Simternetin bayi portal çözümü aynı zamanda bayilerin günlük olarak bilgilendirildiği ve aynı anda tamamının eğitimlere tabi tutulabildiği bir ortam sunuyor. Bayilerin kendi aralarında iletişim de kurabildiği bu ortam, marka aidiyet duygusunu da geliştiriyor.

Bayi ve Acente Ağı Portalları Bayi Portal Hizmeti" ile iç iletişimi artıran Simternet, zamandan tasarruf edilmesini ve verimin maksimum seviyeye çıkarılmasını sağlıyor.