İletişim : +90 (212) 219 7555

Hazır İntranet Portalı

İntranet Portalınızı 1 günde kurmak ister misiniz?

Kurumların verimliliğini artırmak için çalışan Simternet, İTÜ Teknokent bünyesinde geliştirmiş olduğu Hazır İntranet Portalı ve deneyimli ekibi ile kurumlar ve çalışanların imdadına yetişiyor.

Simternet, Microsoft Gold Certified iş ortaklığı çerçevesinde Microsoft SharePoint Server üzerinde Türkiye’deki en büyük projelere imza atmıştır. Bunlar arasında, Başbakanlık Yatırım ve Destek ajansına geliştirdiği ve Türkiye’deki ilk hosted Sharepoint hizmeti olan www.invest.gov.tr projesi, Dünya bankası tarafından tüm EMEA bölgesinin en iyi projesi olarak seçilmiştir. Diğer taraftan, Türkiye’nin 28.000 kullanıcılı en büyük SharePoint Intranet projesini de Türkiye İş bankası için Simternet geliştirmiştir. Simternet, 2006 yılından bu yana SharePoint üzerinde edinmiş olduğu bu tecrübeleri, İTÜ Teknokent bünyesinde Tübitak TEYDEB desteği ile geliştirmiş olduğu mColud Hazır İntranet Portalı çözümünde birleştirmiştir. Böylece, kurumunuzun intranet portalını çok kısa sürede ve profesyonel bir ekip tarafından en uygun bütçe ile teslim edilebilmektedir.

İntranet portalları, kurumla ilişkili her türlü bilgiyi tek bir kaynak altında birleştirmektedir. Kurumların farklı şubelerinde çalışanları, bayileri, iş ortaklarını ve müşterileri bir noktada buluşturan etkin çalışma ortamı Simternet’in portal çözümü ile sağlanmaktadır. Sürekli artan veri akışı, kurumları ve bilgi teknolojileri yöneticilerini oldukça zorluyor. Sunduğu pratik çözümlerle geniş çalışan ağına sahip şirketlerin kurtarıcısı olan Simternet, işletmeler için ortak bilgi platformu oluşturuyor. Sadece 1 gün içerisinde SharePoint 2013 altyapısı üzerinde geliştirmiş olduğu portal çözümü ile içerik yönetimi, doküman yönetimi, form ve iş akışı gibi onlarca hazır uygulamayı kurumlara sunan Simternet, verimliliği artırmanın yanı sıra çalışanların iş hayatlarını da kolaylaştırıyor.

mCloud Hazır İntranet Portalı Çözümü, özellikle dağınık yapıdaki ve çok sayıda çalışanı olan işletmeler için ortak bilgi platformu oluşturmaktadır. Ortaya çıkan bilgiler, ortak kullanıma açılarak diğer kullanıcıların yararına sunulmaktadır.

Çözüm, her gecen gün artan uygulama sayısı ile hali hazırda 75+ modül içermektedir. Office 365 desteli alt yapısı ile SharePoint Online üzerinde de çalışabilmektedir.


Microsoft SharePoint Altyapısı

Sharepoint alt yapısı Microsoft’un Türkiye’deki en önemli iş ortaklarından biri olan Simternet ’in, sunulan bu çözüm kapsamında Microsoft SharePoint portal altyapısını kullanmaktadır.

Hızlı iletişim imkânlarıyla çalışanların iş hayatını kolaylaştıran, kurum verimliliğini arttırarak, aranan bilgiye hızla ulaşılmasını sağlayan kurum içi iletişim portalları sayesinde kurumunuza ait bilgiler sürekli güncel kaldığı gibi, bu bilgilere ihtiyaç anında hızla erişebilmenizi de olanak sağlayacaktır.

Simternet, SharePoint konusunda deneyimli yazılım kadrosu sayesinde ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri mevcut altyapınıza entegre çalışacak şekilde geliştirir. Simternet ‘in İTÜ Teknokent içinde geliştirmiş olduğu mCloud Kurum İçi İletişim Portalı Çözümü, eksiksiz ve hızlı iletişim imkânları sayesinde çalışanların iş hayatını kolaylaştırır, kurum verimliliğini artırır ve aranan bilgiye hızla ulaşılmasını sağlar.


Tüm Süreçler Tek Çözümde: Hazır Intranet Portalı

Süreç Aşaması Portal ve işbirliği platform çözümleri, kurumların; iç iletişim, ortak çalışma, veri akışı ve web içerikleri konularındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Simternet 'in çözümleriyle, intranet portali oluşturulur, kurum içi iletişim platformu kolay erişilebilir ve etkin bir yapıya bürünür. Takım siteleri kurularak mekândan bağımsız, ortak bir çalışıma alanı oluşturulur. Bu çözüm aynı zamanda belge yönetimi kapsamında, formların ve iş akışlarının düzenlenmesini de içerir. Kurum içi arama hizmetiyle bilgi kaynağı erişilebilir ve kullanılabilir hale gelir. Böylelikle iş zekâsı çözümlerinden de yararlanılarak, kurumun çok daha verimli bir hale gelmesi mümkün olur.


Avantajlar

  • Daima Doğru ve Güncel Bilgi
  • Ortak Çalışma Ortamı
  • Güçlü Bir İç İletişim
  • İş Zekâsı Sayesinde Artan Verim
  • Kaynak Tasarrufu
  • Bilgi Güvenliği
  • Kişiselleştirilebilir Ekranlar
  • Kağıtsız Ofis
  • Entegrasyon Yeteneği