İletişim : +90 (212) 219 7555

İş Ortaklarımız

Uzun yıllardır tecrübeli ekibiyle tüm projelerin altından kalkmayı başaran Simternet, Microsoft’un Gold Certified Partner’ı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Geniş yelpazeli Microsoft ürünleri Simternet ekibi tarafından, müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre konumlandırılır, uygulanır ve özelleştirilir.

Microsoft SharePoint teknolojisi için geliştirdiği özel paket çözümleri bulunan Simternet, kurumlardan gelen talepler doğrultusunda şekillendirdiği çözümleri, kurumların ihtiyaçlarına göre optimize etmektedir.

Microsoft iş ortaklığı kapsamında Simternet’in uzmanlık alanları:

  • Portallar ve Birlikte Çalışma (SharePoint)
  • Bağımsız Yazılım Geliştirici (ISV)
  • SharePoint Barındırma (Hosting)
  • SharePoint Geçiş ve Planlama Desteği (SDPS)


MovinImage, kurumsal firmalara güvenli video yönetimi çözümü sunan sektörün lider firmasıdır. Alman mühendisler tarafından geliştirilen firmanın ana ürünü olan VideoManager, profesyonel video portföy yönetim sistemi sunmaktadır. Ürünün temel özellikleri olarak hızlı video yükleme, video formatı dönüştürme ve online video akışı sayılabilir. Yönetilebilir Video Platformu, modüler yapısı ile bir firmanın video yönetimi ihtiyacını uçtan uca karşılayan bir ürün olarak konumlandırılmıştır. Aynı zamanda VideoManager, tüm temel kurumsal yazılım uygulamalarında ve 3. parti teknolojilerde (ör, CRM, e-eğitim ve intranet) hareketli görsellerin entegrasyonu için temel teknoloji standartlarını karşılamaktadır. Lisansı ürünün yanısıra, kurumlar aynı zamanda gelişmiş kanallar ve kullanım hakları ile birlikte kişiselleştirilmiş medya merkezleri ve video portallarında da faydalanabilirler. Dünyanın en büyük CDN tedarikçisi olan Akamai ile olan iş ortaklığı kapsamında, video dosyalarının dünya üzerinde her noktada dağıtımı %100 güvenilir ve en yüksek verim ile sorunsuzca sağlanmaktadır. MovingImage, bunlara ilave olarak Yönetilebilir Hizmet (Managed Services) altyapısı ile birlikte geniş kapsamlı müşteri hizmetleri sunmaktadır. Bu kapsamda, destek ve danışmanlık (veri analizi için danışmanlıktan, eğitim ve çalıştay planlamarına kadar) öne çıkan hizmetler olarak adlandırılabilir.

Günümüzde 500’ten fazla orta ve üst segmentteki kurum, video yönetimleri için MovingImage çözüm ve güvenlik standartlarını tercih etmiştir. Bu geniş müşteri yelpazedeki kurumların bir çoğu dünyanın en saygın firmaları arasındadır. MovingImage, çözümlerinin Türkiye temsilciliği ve teknik desteği Simternet tarafından sağlanmaktadır. Aynı zamanda Microsoft SharePoint portal altyapısını kullanan müşterilerine Simternet’in bu konudaki uzmanlığı ile birlikte çözüm sunulmaktadır.


Nintex iş ortaklığı kapsamında Simternet ’in uzmanlık alanları:

  • İş Süreci Geliştirme
  • Kolay Form Tasarlama
  • İş Verileri Entegrasyonu
  • Raporlama

İş Ortaklarımız Simternet, Microsoft’un Gold Certified Partner’ı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca Nintex ile iş süreçleri alanında ortak çalışmaktadır.