İletişim : +90 (212) 219 7555

Microsoft SharePoint Çözümleri

Şirketlerin intranet, extranet ve internet portal ihtiyaçlarının yanında, kurumsal bilgi havuzunu efektif kullanabilmesi ve yönetebilmesi hem maliyeti yüksek, hem de zaman alan çalışmalardır. Microsoft SharePoint, portal alt yapısı ile tüm kurumsal iş akışlarının elektronik ortama taşınabildiği, döküman yönetim sistemine sahip, diğer uygulamalarla entegre olabilen ve tüm bunları ölçeklenebilir ve güvenilir bir altyapı ile sağlayan platformdur. Ayrıca SharePoint, şirketlerin dijital pazarlama alanında öne çıkmalarını sağlayacak şık ara yüzleri entegre edebilme özelliği sayesinde web site altyapısı olarak da sıkça kullanılmaktadır.

Simternet, SharePoint teknolojileri çözümleri ile de müşterilerinin yanında yer almaktadır. Microsoft Office SharePoint Server 2007, Microsoft SharePoint 2010 ve Microsoft SharePoint 2013 teknolojileri üzerinde analizden kuruluma, özelleştirmeden upgrade senaryolarına kadar geniş yelpazede çözümler sağlayan Simternet; Müşterileri ile anahtar teslim projeler, danışmanlık hizmetleri ve dış kaynak personel sağlama projeleri modelleri ile çalışmaktadır.

Simternet 'in Microsoft SharePoint ile müşterilerine sağladığı avantajlar;

  • Şirket çalışanları için bilgi merkezi sunma ve birlikte çalışma ortamı sağlama,
  • Gelişmiş arama özelliğiyle bilgiye hızlı ve kolay ulaşım,
  • Web içerik yönetimi sayesinde yönetilebilir internet siteleri sağlayabilme,
  • Microsoft Office ailesi ile tam entegre bir çalışma alt yapısı sağlayabilme,
  • Raporlama uygulamaları ile kurumsal verinin işlenebilmesi ve son kullanıcıya sunulabilmesi,
  • Kayıt yönetimi ve dijital imza ile resmi evrak yönetimi yapabilme,
  • İş akışları ve kayıt yönetimine bağlanabilen merkezi doküman yönetimi yapabilme,
  • İş ortakları ve bayiler gibi şirket dışı noktalar ile tek bir ara yüzden haberleşmeyi sağlamaktadır.

Simternet 'in çok çeşitli yazılım platformlarında deneyimli geniş yazılım ekibi, ihtiyaçları en iyi şekilde analiz ederek, şirketlere en uygun çözümü sunar. Ayrıca deneyimli iş analistleri ve proje yöneticilerinin yanı sıra, sahip olduğu tasarım ekibiyle de SharePoint projelerinde müşterilerine ihtiyaç duydukları anahtar teslim hizmeti sağlar.

Microsoft SharePoint Çözümleri MicrosoftSharePoint, portal alt yapısı ile tüm kurumsal iş akışlarının elektronik ortama taşınabildiği, döküman yönetim sistemine sahip, diğer uygulamalarla entegre olabilen ve tüm bunları ölçeklenebilir ve güvenilir bir altyapı ile sağlayan platformdur.