İletişim : +90 (212) 219 7555

Ofis 365 ve SharePoint Online

Office 365, Microsoft'un sağlamış olduğu sistemle e-posta ve takviminize artık her yerden erişebileceğiniz, Office dokümanlarınızı (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve aynı zamanda görüntülü yâda sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı kolaylıkla paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.

SharePoint Online belgelerin yönetimi ve paylaşımı için kişisel siteler, belgelerin çevrimdışı erişimi, yetkilendirme, extranet siteleriyle güvenli belge paylaşımı ve ek olarak farklı siteler arası arama özellikleri sunmaktadır.

Simternet olarak kurumlara, Microsoft'un Office 365 ürünü sayesinde, sunucu donanım ve yazılım yatırımlarına ekstra bir maliyet ayırmadan ve sadece kullanacağı kişi kadar ödeyerek, bu platformdan yararlanabilmelerini sağlamaktayız.

Simternet, deneyimli yazılım ve çözüm uzmanlarıyla Microsoft Office 365 tabanlı e-posta, telekonferans, doküman yönetimi ve düzenleme sistemlerini, Microsoft iş ortaklığıyla müşterilerine sunmaktadır.

Ofis 365 ve SharePoint Online Simternet olarak kurumlara, Microsoft'unOffice 365ürünü sayesinde, sunucu donanım ve yazılım yatırımlarına ekstra bir maliyet ayırmadan ve sadece kullanacağı kişi kadar ödeyerek, bu platformdan yararlanabilmelerini sağlamaktayız.